O nas

Firma Dom Center zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą nieruchomości w ramach umów o administrowanie i zarządzanie nieruchomościami. Posiadane doświadczenie pozwala nam dopasować ofertę do Państwa oczekiwań i potrzeb. Stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do klienta, stwarzając Państwu możliwie najdogodniejsze warunki do zaspokojenia potrzeb mieszkańców i utrzymania infrastruktury technicznej obiektu. Wiemy jak dużej wiedzy i zaangażowania wymaga zarządzanie nieruchomością, dlatego wszelkie działania podejmujemy z wielką rozwagą i odpowiedzialnością.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że sprawami Państwa nieruchomości zajmują się kompetentni i wykwalifikowani pracownicy wspierani wiedzą i pomocą specjalistów z różnych branż.

Licencjonowany zarządca nieruchomości, który od dziesięciu lat oddaje się bez reszty pracy w branży nieruchomości, a co za tym idzie posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie i wykształcenie, gwarantuje Państwu dbałość o interesy, dobry kontakt i profesjonalną obsługę.

Doradca finansowy, a zarazem księgowa, dzięki swojemu wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu w bankowości i sferze księgowej, zadba idealnie o stan konta Państwa wspólnoty oraz dopilnuje, aby Państwa finanse były należycie lokowane.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, Dom Center posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z doświadczonym podmiotem świadczącym usługi administrowania i zarządzania, który na bieżąco rozwiązuje problemy związane z utrzymaniem nieruchomości i chcą Państwo doprowadzić do obniżenia kosztów eksploatacji przy zachowaniu oczekiwanych przez Państwa standardów, zapraszamy do współpracy.